| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz, 5GHz |
| Rețea Ethernet | 1x 10/100/1000Mbps |
| MIMO | 4 x 4 MU-MIMO |
| LED Indicator | Yes |
| Sursa de alimentare | 48V/0.5A |
| PoE | Yes |
| Exterior | IP54 |
| Puterea de transmisie | <26dBm |
| Posibilitatea montării pe perete | Yes |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11a, 802.11b, 802,11g |
| Culoare | White | Белый |
| Tip | Wireless Access Point |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.