| Intrare Microfon | Yes |
| Ieșire HDMI | 1x |
| USB | USB Type-C |
| Difuzoare | Mono |
| Microfon | Built-in, Stereo |
| Bluetooth | 5.0 |
| Conexiune fără fir | 5 GHz Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sloturi pentru carduri de memorie | SD/SDHC/SDXC |
| Format video | MOV, MP4 |
| Format de fişier | JPEG, RAW |
| Dimensiunea imaginii (max.) | 6000x4000 |
| Focalizare automată în lumină slabă | Sensitivity down to -6 EV |
| Tipul Focalizării | Phase Detection AF system / Contrast AF system |
| Viteza obturator minimă | 1/8000 Sec |
| Raport de aspect | 4:3, 3:2, 16:9, 1:1, 65:24, 2:1 |
| Dimensiunea senzorului | CMOS (35.6 x 23.8 mm) |
| Dimensiunea / tipul ecranului | 7.6 cm (3") TFT LCD screen (1.84 million dots) |
| Tip | Mirrorless Camera |
| Montura obiectiv | L Mount |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.