| Ambalaj | Tray |
| Litografie | 5 nm, FinFET |
| Socket | AM5 |
| Nume-cod Procesor | AMD Ryzen 9 |
| Modelul procesorului | AMD Ryzen |
| Tip | CPU - Processor |
| Numar Nuclee | 16x Cores |
| Numar thread-uri | 32x Threads |
| TDP | 170 W |
| Memorie Cache (L3) | 128MB |
| Număr maxim benzi PCI Express | x28 |
| Versiunea PCI Express | PCIe 5.0 |
| Suport memorie ESS | Yes |
| Canale de memorie | Dual |
| Frecvență memorie | 5600 MHz |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Dimensiune maximă RAM | 192 GB |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.