| Dimensiune maximă RAM | 256 GB |
| TDP | 65 W |
| Memorie Cache (L3) | 16MB |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Ambalaj | Tray |
| Litografie | 4 nm |
| Socket | AM5 |
| Nume-cod Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Modelul procesorului | AMD Ryzen |
| Tip | CPU - Processor |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Frecvență memorie | 5200 MHz |
| Canale de memorie | Dual |
| Rezoluție maximă | 7680x4320 |
| Număr maxim benzi PCI Express | x14 |
| Versiunea PCI Express | PCIe 4.0 |
| Num. display-uri acceptate | 4 |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.