| Număr maxim benzi PCI Express | x20 |
| Versiunea PCI Express | PCIe 4.0 |
| Suport memorie ESS | No |
| Canale de memorie | Dual |
| Frecvență memorie | 3200 MHz |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Dimensiune maximă RAM | 128 GB |
| TDP | 65 W |
| Memorie Cache (L3) | 32MB |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Ambalaj | Tray |
| Set sistem de racire | Wraith Stealth |
| Litografie | 7 nm, FinFET |
| Socket | AM4 |
| Nume-cod Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Modelul procesorului | AMD Ryzen |
| Tip | CPU - Processor |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.