| Tip | RAM |
| Aplicare (Utilizare) | PC |
| Serie | JetRam |
| Module de Form Factor | 288-Pin DIMM |
| Capacitatea Memoriei (Total) | 8GB |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Frecvență memorie | 4800 MHz |
| Latență CAS | CL40 |
| Înregistrat / nebufferizat | Unbuffered |
| Rang de Memorie | Single Rank (1Rx16) |
| Tensiune RAM | 1.1V |
| Culoare | Green | Зелёный |
| Culoare | Green |
| Ambalaj /Set | 1x 8GB |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.