| Clasa de eficiență energetică | A+ |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 240 Hz |
| Tehnologie Motion Enhancement | Motion Xcelerator |
| Telecomandă | SolarCell Remote |
| Platformă software | Tizen |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium Pro |
| Senzor de lumină ambientală | Eco Sensor |
| HDMI CEC | Yes |
| Asistent vocal | Bixby |
| Intrări HDMI | 4x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Yes |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Rețea Ethernet | Yes |
| USB Type-A | 2x |
| Intrare antenă | Yes |
| Bluetooth | 5.3 |
| Boxe încorporate | 90W |
| Sistem Canale Audio | 6.2.4 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Design Rame | Frameless |
| Interfață de montare VESA | 400x300 |
| CI Slot | Yes |
| Curbura ecranului | Flat |
| Iluminarea de fundal | Mini LED |
| Tip | MiniLED SMART TV |
| Rezoluția Display-ului | 7680x4320 8K UHD |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.