| Materiale | Plastic |
| Interfață de montare VESA | 300x300 |
| Design Rame | Frameless |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
| Boxe încorporate | 2x 12.5W |
| Ieșire Audio Optică | Yes |
| Bluetooth | 5.2 |
| Intrare Video Compozit | 1x AV |
| USB Type-A | 2x |
| Rețea Ethernet | RJ-45 |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| CI Slot | Yes |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Yes |
| Intrări HDMI | 3x |
| GPU | Mali-G52 MC1 |
| Conector căști audio | Yes |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Asistent vocal | Google Assistant |
| Senzor de lumină ambientală | LightSensor |
| HDMI CEC | Yes |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Screen Mirroring | Yes |
| Platformă software | Google TV |
| Telecomandă | Yes |
| Tehnologie Motion Enhancement | MEMC |
| Rata maximă de reîmprospătare | 144 Hz |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Adâncime culori | 10 bits |
| Curbura ecranului | Flat |
| Iluminarea de fundal | Mini LED |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip | MiniLED SMART TV |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.