| Iluminarea de fundal | DLED |
| Curbura ecranului | Flat |
| Adâncime culori | 10 bits |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 144 Hz |
| Telecomandă | Smart Control |
| Platformă software | VIDAA U OS |
| Tuner TV | DVB-T2/T, DVB-S2/S, DVB-C |
| Asistent vocal | Alexa |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Intrări HDMI | 3x HDMI 2.1 |
| Tip panou | QLED |
| CI Slot | Yes |
| Rețea Ethernet | RJ-45 |
| USB Type-A | 2x |
| Intrare antenă | 2x (RF/Sat) |
| Ieșire Audio Optică | Yes |
| Conector căști audio | Yes |
| Boxe încorporate | 20 W |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Interfață de montare VESA | 400x200 |
| Clasa energetică | E |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip | QLED SMART TV |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.