| Colour | Green |
| Colour Category | Green | Зелёный |
| RAM Voltage | 1.2V |
| Type | RAM |
| Application (Usage) | Laptop |
| Series | JetRam |
| Module Form Factor | 260-Pin SO-DIMM |
| Memory Capacity (Total) | 4GB |
| Package /Kit | 1x 4GB |
| Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Memory Speed | 3200 MHz |
| CAS Latency | CL22 |
| Registered/Unbuffered | Unbuffered |
| Memory Rank | Single Rank (1Rx8) |
Credit is offered for purchases over 1000 lei. You can add the product to the cart and place the order on the “Shopping Cart” page. «Shopping Cart».
More details about crediting can be found on the “Credit” page. «Credit».
Please login or register to submit your questions.
Please login or register to reply.