| Capacitatea Memoriei (Total) | 4GB |
| Ambalaj /Set | 1x 4GB |
| Tip Memorie | DDR3 SDRAM |
| Frecvență memorie | 1600 MHz |
| Viteza de memorie nominală | PC3-12800 |
| Latență CAS | CL11 |
| Temporizări | 11-11-11 |
| Rang de Memorie | Single Rank (1Rx8) |
| Tensiune RAM | 1.35V |
| Culoare | Green | Зелёный |
| Module de Form Factor | 240-Pin DIMM |
| Culoare | Green |
| Serie | ValueRAM |
| Aplicare (Utilizare) | PC |
| Tip | RAM |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.