| Latență CAS | CL36 |
| Viteza de memorie nominală | PC5-48000 |
| Frecvență memorie | 6000 MHz |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Ambalaj /Set | 2x 16GB |
| Capacitatea Memoriei (Total) | 32GB |
| Module de Form Factor | 288-Pin DIMM |
| Serie | FURY Beast |
| Aplicare (Utilizare) | PC |
| Temporizări | 36-44-44 |
| Tip | RAM |
| Înregistrat / nebufferizat | Unbuffered |
| Profil de performanță / XMP | AMD EXPO 1.1/Intel XMP 3.0 |
| Verificarea integrității datelor | Non-ECC |
| Culoare | Black |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Distribuitor de căldură | Yes |
| Tensiune RAM | 1.35V |
| Rang de Memorie | Single Rank (1Rx8) |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.