| Memory Type | DDR5 SDRAM |
| Memory Speed | 4800 MHz |
| Memory Speed Rating | PC4-38400 |
| CAS Latency | CL40 |
| Registered/Unbuffered | Unbuffered |
| Data Integrity Check | Built-in Error Correcting Code (ECC) |
| Memory Rank | Dual-Rank (2Rx8) |
| RAM Voltage | 1.1V |
| Colour Category | Green | Зелёный |
| Colour | Green |
| Package /Kit | 1x 32GB |
| Memory Capacity (Total) | 32GB |
| Series | JetRam |
| Module Form Factor | 288-Pin DIMM |
| Type | RAM |
| Application (Usage) | PC |
Credit is offered for purchases over 1000 lei. You can add the product to the cart and place the order on the “Shopping Cart” page. «Shopping Cart».
More details about crediting can be found on the “Credit” page. «Credit».
Please login or register to submit your questions.
Please login or register to reply.