| Rezoluție video | 2304x1296 |
| Culoare | White | Белый |
| Tip | Smart Home Security Camera |
| Diafragmă | 1.6 |
| Distanța focală | 6 mm |
| Intrare și ieșire Audio | 2 way audio |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz, 5GHz |
| Mediu de stocare | up to 256 GB on a microSD card |
| Posibilitati de Aplicatia | Motion detection, Person detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Aplicatia de Control | Xiaomi Home |
| Asistent Virtual | Alexa, Google |
| Cerințe sistem | Android 8.0 or higher, iOS 12 or higher |
| Regim filmare nocturnă | 940nm IR LED |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.