| Viteza Wi-Fi | 300Mbps |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz |
| Antene | 2x Internal Omni Antennas 4dBi |
| Rețea Ethernet | 1x 10/100Mbps |
| LED Indicator | Yes |
| Butoane | Reset |
| Tehnologia Mesh | Omada |
| Sursa de alimentare | 9V/0.6A |
| PoE | Yes |
| Puterea de transmisie | <26dBm |
| Posibilitatea montării pe perete | Yes |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Culoare | White | Белый |
| Tip | Wireless Access Point |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.