| Tip | Wireless Access Point |
| Culoare | White | Белый |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Viteza Wi-Fi | 300Mbps |
| Antene | 2x Internal Omni Antennas 4dBi |
| Rețea Ethernet | 1x 10/100Mbps |
| LED Indicator | Yes |
| Butoane | Reset |
| Sursa de alimentare | 24V |
| PoE | Passive |
| Puterea de transmisie | <21dBm |
| Posibilitatea montării pe perete | Yes |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.