| Tip | Outdoor Access Point |
| Culoare | White | Белый |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Viteza Wi-Fi | 300Mbps |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz |
| Rețea Ethernet | 2 x 10/100 Mbps |
| MIMO | 2 x 2 MIMO |
| Butoane | Reset |
| Sursa de alimentare | 24V/0.5A |
| PoE | Passive |
| Exterior | IPX5 |
| Puterea de transmisie | <27dBm |
| Posibilitatea montării pe perete | Yes |
| LED Indicator | Yes |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.