| Sursa de alimentare | 12V/1A |
| Butoane | Reset, WPS |
| MIMO | 3 x 3 MU-MIMO |
| Guest- rețea | Yes |
| WAN | 1*10/100/1000Mbps |
| Rețea Ethernet | 2x 10/100/1000Mbps |
| Antene | 6x Fixed Omni Antennas |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz, 5GHz |
| Viteza Wi-Fi | 600Mbps, 1300Mbps |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Culoare | Black | Чёрный |
| LED Indicator | Yes |
| Tip | Wireless Router |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.