| Posibilitatea montării pe perete | Yes |
| Puterea de transmisie | 2.4 GHz ≤20dBm, 5 GHz ≤30dBm |
| PoE | 802.3af PoE |
| Tehnologia Mesh | Yes |
| Sursa de alimentare | 12V/1A |
| Tip | Wireless Access Point |
| Culoare | White | Белый |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Viteza Wi-Fi | 574Mbps, 1201Mbps |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz, 5GHz |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| MIMO | MU-MIMO, OFDMA |
| Butoane | Reset |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.