| Tip | Wireless Access Point |
| Culoare | White | Белый |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11ax, 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Viteza Wi-Fi | 574Mbps, 2402Mbps |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz, 5GHz |
| Antene | 2x Internal Antennas 4dBi, 5dBi |
| Rețea Ethernet | 1x 10/100/1000Mbps |
| MIMO | MU-MIMO, OFDMA |
| LED Indicator | Yes |
| Tehnologia Mesh | Omada |
| Sursa de alimentare | 12V/1A |
| PoE | Passive |
| Puterea de transmisie | <30dBm |
| Posibilitatea montării pe perete | Yes |
| Butoane | Reset |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.