| Tip | Wireless Access Point |
| Culoare | White | Белый |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a |
| Viteza Wi-Fi | Up to 1800Mbps |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz, 5GHz |
| Rețea Ethernet | 1x 10/100/1000Mbps |
| MIMO | 2 x 2 MU-MIMO, OFDMA |
| LED Indicator | Yes |
| Butoane | Reset |
| Tehnologia Mesh | Omada |
| Sursa de alimentare | 48V/0.5A |
| PoE | 802.3at / Passive |
| Exterior | Yes |
| Puterea de transmisie | <20dBm |
| Posibilitatea montării pe perete | Yes |
| Antene | 4x Internal Antennas, 5dBi (5GHz), 4dBi (2.4GHz) |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.