| USB | USB Type-C 2.0 |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 64 MP, 50 MP |
| Cameră frontală | 32 MP |
| Mod înregistrare/redare | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Lanterna LED | Yes |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Difuzor | Yes |
| Tip de baterie | Lithium-Ion Polymer |
| Tehnologie FastCharging | 66W |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass, Barometer |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS, NavIC |
| NFC | Yes |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/6e |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Grad de protecție | IP69K |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Rezolutia ecranului | 2460x1080 |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Protecția display-ului | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 |
| Procesor | Quad Core |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| Memoria RAM | 16GB |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
| Rețea locală | 5G |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.