| Tip Telefon | Smartphone |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Grad de protecție | IP68 dust/water resistant |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Rezolutia ecranului | 2460x1080 |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Protecția display-ului | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Mediatek Helio G100 Ultra |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
| Memoria RAM | 12GB |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Yes |
| Bluetooth | 5.2 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB Type-C |
| Max. Rezoluția camerei | 64 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 64 MP, 50 MP |
| Cameră frontală | 32 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Lanterna LED | Yes |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Difuzor | Yes |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tehnologie FastCharging | 66W |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass, Barometer |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Radio | FM radio |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.