| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Max. Rezoluția camerei | 64 MP |
| Modulele camerei | 64 MP, 64 MP |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Lanterna LED | Yes |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Difuzor | Yes |
| Tip de baterie | Lithium-Ion Polymer |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tehnologie FastCharging | 33W |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass, Barometer |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G |
| Memoria RAM | 8GB |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Tip carcasă | Slate |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 13 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Grad de protecție | IP69K |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Rezolutia ecranului | 2408x1080 |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Aspect imagine | 20:9 |
| Chipset | Mediatek MT6781 Helio G96 |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
| Slot Card de Memorie | microSD |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.