| Tip | Network Camera |
| Interval rotire/înclinare | Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 85° |
| Rezoluție video | 2880 x 1620 |
| Dimensiunea senzorului | 1/2.7” Progressive Scan CMOS |
| Distanța focală | 4 mm |
| Regim filmare nocturnă | IR Cut Filter, 30m |
| Distanta de illuminare | 30m |
| Decoding Format | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Intrare și ieșire Audio | Built-in Microphone |
| Mediu de stocare | MicroSD |
| Culoare | White | Белый |
| Rețea Ethernet | RJ-45 |
| Security | Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication |
| api | ONVIF |
| simultaneous live view | 3 Main Streams & 3 Sub-Streams |
| Adaptor de alimentare | Yes |
| Protocoale | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.