| Adaptor de alimentare | 9.0 V / 0.6 A |
| Rețea Ethernet | 1x 10/100Mbps |
| Security | 128 Bit AES Encryption with SSL/TLS |
| Rata Wireless | 150 Mbps (802.11 n) |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz |
| Mediu de stocare | up to 128 GB on a microSD card |
| Posibilitati de Aplicatia | Motion Detection, Push Notifications, Sound and Light Alarm |
| Aplicatia de Control | Tapo App |
| Asistent Virtual | Alexa, Google |
| Cerințe sistem | iOS 10+, Android 5.0+ |
| Intrare și ieșire Audio | Built-in Microphone and Speaker |
| Regim filmare nocturnă | 850nm IR LED up to 30m |
| Distanța focală | 3.89 mm |
| Diafragmă | 2.2 |
| Dimensiunea senzorului | 1/2.7" |
| Rezoluție video | 3 МP (2304 x 1296) |
| Culoare | White | Белый |
| Exterior | IP66 |
| Tip | Smart Home Security Camera |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.