| Security | 128 Bit AES Encryption with SSL/TLS |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz |
| Capacitate memorie | 512 GB |
| Mediu de stocare | MicroSD |
| Aplicatia de Control | Tapo App |
| Asistent Virtual | Alexa, Google |
| Intrare și ieșire Audio | Built-in Microphone and Speaker |
| Regim filmare nocturnă | 940nm IR LED |
| Distanța focală | 4 mm |
| Diafragmă | 1.6 |
| Dimensiunea senzorului | 1/3" |
| Rezoluție video | 2560x1440 |
| Culoare | White | Белый |
| Tip | Smart Home Security Camera |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.