| Security | Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication |
| Protocoale | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| api | ONVIF |
| simultaneous live view | 3 Main Streams & 3 Sub-Streams |
| Adaptor de alimentare | 12V DC ± 5%, Max. 7 W, 5.5mm Coaxial Power Plug; PoE: 802.3af/at, class 0, Max. 8 W |
| Rețea Ethernet | 100/1000 Mbps |
| Mediu de stocare | 1x SD Card |
| Intrare și ieșire Audio | Built-in Microphone |
| Decoding Format | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Tip | Network Camera |
| Exterior | IP67, IK10 |
| Interval rotire/înclinare | Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 85° |
| Culoare | White | Белый |
| Rezoluție video | 2880 x 1620 |
| Dimensiunea senzorului | 1/2.7” Progressive Scan CMOS |
| Diafragmă | 1.6 |
| Distanța focală | 4 mm |
| Regim filmare nocturnă | 850nm IR LED up to 30m |
| Distanta de illuminare | 30m |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.