| Tip | Network Camera |
| Interval rotire/înclinare | Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 90°, Rotation: 0° to 360° |
| Culoare | White | Белый |
| Rezoluție video | 3840x2160 |
| Dimensiunea senzorului | 1/2.7” Progressive Scan CMOS |
| Diafragmă | 1.6 |
| Distanța focală | 4 mm |
| Regim filmare nocturnă | IR filter |
| Distanta de illuminare | 30m |
| Exterior | IP67 |
| Decoding Format | H.265 |
| Intrare și ieșire Audio | Built-in Microphone and Speaker |
| Rețea Ethernet | 1x 10/100Mbps |
| Security | Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication |
| Protocoale | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| api | ONVIF |
| simultaneous live view | 3 Main Streams & 3 Sub-Streams |
| Adaptor de alimentare | 12V DC ± 5%, Max. 10.5 W, 5.5 mm Coaxial Power Plug |
| Mediu de stocare | up to 256 GB on a microSD card |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.