| Power Adapter | 12V DC ± 5%, Max. 10.5 W, 5.5 mm Coaxial Power Plug |
| simultaneous live view | 3 Main Streams & 3 Sub-Streams |
| api | ONVIF |
| Protocols | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Security | Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication |
| Type | Network Camera |
| Outdoor | IP67 |
| Pan/Tilt Range | Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 90°, Rotation: 0° to 360° |
| Colour Category | White | Белый |
| Video resolution | 3840x2160 |
| Sensor Size | 1/2.7" |
| Diaphragm | 1.6 |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Night Vision Type | IR filter |
| illumination distance | 30m |
| Decoding Format | H.265 |
| Audio Input & Output | Built-in Microphone and Speaker |
| Storage Media | up to 256 GB on a microSD card |
| Ethernet (LAN) | 1x 10/100Mbps |
Credit is offered for purchases over 1000 lei. You can add the product to the cart and place the order on the “Shopping Cart” page. «Shopping Cart».
More details about crediting can be found on the “Credit” page. «Credit».
Please login or register to submit your questions.
Please login or register to reply.