| Rețea Ethernet | 1x 10/100Mbps |
| Security | Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication |
| Protocoale | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| api | ONVIF |
| simultaneous live view | 3 Main Streams & 3 Sub-Streams |
| Adaptor de alimentare | 12V DC ± 5%, 5.5mm Coaxial Power Plug; PoE (802.3af/at, class 0) |
| Mediu de stocare | MicroSD |
| Intrare și ieșire Audio | Built-in Microphone and Speaker |
| Decoding Format | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Distanta de illuminare | 30m |
| Exterior | IP66 |
| Interval rotire/înclinare | Diagonal: 93°, Vertical: 43°, Horizontal: 79° |
| Culoare | White | Белый |
| Rezoluție video | 4 MP (2560 × 1440) |
| Dimensiunea senzorului | 1/3” Progressive Scan CMOS |
| Diafragmă | 1.6 |
| Distanța focală | 4 mm |
| Regim filmare nocturnă | IR Cut Filter, 30m |
| Tip | Network Camera |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.