| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Senzori | Accelerometer, Proximity, Compass |
| Tehnologie FastCharging | 15W |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Difuzor | Yes |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
| Cameră frontală | 5 MP |
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM |
| Rețea locală | Wi-Fi + 4G LTE |
| Slot Card de Memorie | microSDXC, Dedicated Slot |
| Memoria RAM | 8GB |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Mediatek Helio G99 |
| Aspect imagine | 5:3 |
| Tehnologia display-ului | TFT LCD |
| Rezolutia ecranului | 1340х800 |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Platformă software | Android |
| Tip | Tablet |
| Culoare | Grey | Серый |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.