| Tip carcasă | Slate |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Platformă software | Android, HyperOS |
| Tip | Tablet |
| Culoare | Grey | Серый |
| Rezolutia ecranului | 1600 x 2560 |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Senzori | Accelerometer, Gyroscope, Compass, Light, Hall |
| Tehnologie FastCharging | 33W |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Difuzor | Yes |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Lanterna LED | Yes |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Rețea locală | Wi-Fi |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
| Memoria RAM | 6GB |
| GPU | Adreno 810 |
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Protecția display-ului | Mohs level 6 |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.