| LED Indicator | Yes |
| Comutator Pornit/Oprit | Yes |
| USB Type-C | 1 x |
| Număr Сonectori | 1 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Materiale | Plastic |
| Tensiune de intrare | 5 - 12 V |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Tip baterie | Power Bank |
| Tehnologie FastCharging | Yes, 20W |
| Protecție la supraîncărcare | Yes |
| Protecție la supracurent | Yes |
| Gen | Boys |
| Tip geanta | Laptop Bag |
| Gen | Unisex, Adults |
| Dimensiunea laptopului | 13.3" |
| Tip geanta | Laptop Bag |
| Gen | Unisex, Adults |
| Dimensiunea laptopului | 15.6" |
| Mânere | Shoulder Strap |
| Buzunar pentru telefon | Yes |
| Buzunar pentru tabletă | Yes |
| Dimensiunea laptopului | 14.2" |
| Buzunar pentru laptop | Yes |
| Dimensiunea laptopului | 15.6" |
| Buzunar pentru tabletă | Yes |
| Buzunar pentru telefon | Yes |
| Mânere | Shoulder Strap |
| Tip geanta | Laptop Case |
| Gen | Unisex, Adults |
| Dimensiunea laptopului | 14.2" |
| Tip geanta | Laptop Case |
| Gen | Unisex, Adults |
| Dimensiunea laptopului | 16.2" |
| Tip geanta | Laptop Case |
| Gen | Unisex, Adults |
| Dimensiunea laptopului | 13.3" |
| Tip geanta | Laptop Case |
| Gen | Unisex, Adults |
| Dimensiunea laptopului | 14.2" |
| Tip geanta | Laptop Bag |
| Gen | Unisex, Adults |
| Buzunar pentru laptop | Yes |
| Dimensiunea laptopului | 15.6" |
| Buzunar pentru tabletă | Yes |
| Buzunar pentru telefon | Yes |
| Mânere | Shoulder Strap |
| Tip geanta | Laptop Bag |
| Buzunar pentru laptop | Yes |
| Tip geanta | Laptop Bag |
| Gen | Unisex, Adults |
| Conector 2 | USB Type-C |
| Conector 1 | USB Type-C |
| Interfață | USB |
| Tip | Charge and Sync Cable |
| Conector 2 | Lightning |
| Conector 1 | USB Type-A |
| Tip | Data Cable |
| Tip suport | Dashboard |
| Tip | Screen Protector Glass |
| Sursă de alimentare | AC Power Adapter |
| Metoda de încărcare | Wireless |
| Tipul încărcătorului | Wireless Charger |
| Adaptor de alimentare | Yes |
| Cablu USB Type-C | + |
| Cablu de alimentare | + |
| USB Type-A | 3x |
| Tensiune de ieșire | 20 VDC |
| Tip conector | USB Type-C (Socket) |
| Serie | CP+ Pro |
| Tipul sticlei | 2.5D |
| Compatibilitate model | Xiaomi redMI Note 9S/Note 9 Pro/Note 9 Pro Max |
| Grosime | 0.33mm |
| Gradul de Rezistență | 9H |
| Tip husa | Back Case |
| Tip material | PU Leather |
| Telecomandă | 2.4 GHz |
| Vârsta recomandată | 6+ |
| Tip jucărie | Remote Controlled Toy |
| LCD digital | Yes |
| Capacitatea de încărcare a laptopului | Yes |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.