| Tip Telefon | Smartphone |
| Tip carcasă | Slate |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 14 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Grad de protecție | IP68 dust/water resistant |
| Culoare | Silver | Серебристый |
| Rezolutia ecranului | 2712x1220 |
| Tehnologia display-ului | AMOLED |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Aspect imagine | 20:9 |
| Protecția display-ului | Gorilla Glass Victus 2 |
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 Ultra |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Mali G615-MC2 |
| Memoria RAM | 12GB |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Modulele camerei | 50 MP, 8 MP, 2 MP |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Cameră frontală | 20 MP |
| Mod înregistrare/redare | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps |
| Lanterna LED | Yes |
| Conectori audio | USB Type-C |
| Difuzor | Yes |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tehnologie FastCharging | 45W |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (under display, optical) |
| Adaptor de alimentare | Yes |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.