| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Rețea locală | 5G |
| Memoria RAM | 12GB |
| GPU | Adreno 810 |
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Protecția display-ului | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Aspect imagine | 19.5:9 |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Tehnologia display-ului | AMOLED |
| Rezolutia ecranului | 1280 x 2772 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| NFC | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (under display, optical) |
| Tehnologie FastCharging | 100W |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Difuzor | Yes |
| Lanterna LED | Yes |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30/60fps |
| Cameră frontală | 32 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 8 MP |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass |
| Grad de protecție | IP68 dust/water resistant |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.