| Autentificare biometrică | Fingerprint (under display, optical) |
| Senzori | Accelerometer, Gyroscope, Compass |
| Tehnologie FastCharging | 45W |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Difuzor | Yes |
| Lanterna LED | Yes |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30/60fps |
| Cameră frontală | 20 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 2 MP |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| NFC | Yes |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Rețea locală | 5G |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
| Memoria RAM | 8GB |
| GPU | Adreno 710 |
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 (4 nm) |
| Protecția display-ului | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Aspect imagine | 19.5:9 |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Tehnologia display-ului | AMOLED |
| Rezolutia ecranului | 2392 x 1080 |
| Culoare | Silver | Серебристый |
| Bluetooth | 5.1 |
| Grad de protecție | IP66 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Tip Telefon | Smartphone |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.