| Tip Telefon | Smartphone |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 16, HyperOS 3 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM, eSIM |
| Grad de protecție | IP68 dust/water resistant |
| Culoare | Blue | Синий |
| Rezolutia ecranului | 2608 x 1200 |
| Tehnologia display-ului | AMOLED |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Aspect imagine | 19.5:9 |
| Protecția display-ului | Poco Shield Glass |
| Chipset | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Adreno 840 |
| Memoria RAM | 16GB |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| Bluetooth | 6.0 |
| USB | USB Type-C |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 50 MP, 50 MP |
| Cameră frontală | 32 MP |
| Lanterna LED | Yes |
| Difuzor | Yes |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Încărcător fara fir | Yes |
| Tehnologie FastCharging | 100W |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (under display, ultrasonic) |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.