| Tip | Tablet |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 14 |
| Culoare | Pink | Розовый |
| Stylus Pen | Yes |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Senzori | Accelerometer, Proximity |
| Tehnologie FastCharging | 15W |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Difuzor | Yes |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Lanterna LED | Yes |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
| Tip carcasă | Slate |
| Cameră frontală | 5 MP |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Sisteme Satelit | Yes, A-GPS, Glonass, BDS, Galileo, QZSS |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM |
| Rețea locală | 4G |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
| Memoria RAM | 4GB |
| Procesor | Octa-Core |
| Aspect imagine | 5:3 |
| Tehnologia display-ului | TFT LCD |
| Rezolutia ecranului | 2000x1200 |
| Max. Rezoluția camerei | 8 MP |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.