| Rezoluția Display-ului | 1920 x 1080 FHD |
| Tip panou | IPS |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Sistem de Operare | FreeDOS |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip carcasă | Classic Laptop |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Tip | Business Laptop |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Nume-cod Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Headphone/Microphone Combo |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2/display/power delivery |
| Bluetooth | 5.4 |
| Controler Wi-Fi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x |
| Microfon încorporat | Array Microphone |
| Cameră Web | 720p HD Camera |
| Boxe încorporate | 2x speaker system |
| Tastatură (încorporată) | Non-backlit numeric keyboard, En/Ru |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Capacitate max. Totală RAM | 16GB |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Număr Module Memori | 1 |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Frecvență memorie | 4800 MHz |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Memoria RAM | 16GB |
| Memorie Cache (L3) | 16MB |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 5 7535U |
| Modelul procesorului | AMD Ryzen |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Baterie | 41Wh |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Adaptor de alimentare | Type-C 45W AC Adapter |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.