| Tip | Business Laptop |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Rezoluția Display-ului | 1920x1200 WUXGA |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Tastatură (încorporată) | Backlit numeric keyboard, En/Ru |
| Boxe încorporate | 2x speaker system |
| Cameră Web | 720p HD Camera |
| Microfon încorporat | Array Microphone |
| Scanner de amprente digitale | Yes |
| Controler Wi-Fi | 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x |
| Bluetooth | 5.2 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2/display/power delivery |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Headphone/Microphone Combo |
| Baterie | 41Wh |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Adaptor de alimentare | 65W AC adapter |
| Capacitate max. Totală RAM | 32GB |
| Capacitate RAM pe slot | 16GB |
| Număr Module Memori | 2 |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Sistem de Operare | Linux Ubuntu |
| Culoare | Silver | Серебристый |
| Tip panou | IPS |
| Rata de reîmprospătare | 60 Hz |
| Luminozitate | 300 cd/m2 |
| Suprafață Display | Non-Glare |
| Tip carcasă | Classic Laptop |
| Nume-cod Procesor | Raptor Lake |
| Model/Număr Procesor | Intel Core 7 150U |
| Numar Nuclee | 10x Cores |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Memorie Cache (L3) | 12MB |
| Memoria RAM | 16GB |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Frecvență memorie | 5200 MHz |
| Modelul procesorului | Intel Core 7 (Series 1) |
| Aspect imagine | 16:10 |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.