| Platformă software | Android |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass, Barometer |
| Tehnologie FastCharging | 30W |
| Încărcător fara fir | Yes |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Lithium-Ion Polymer |
| Lanterna LED | Yes |
| Mod înregistrare/redare | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Cameră frontală | 32 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 50 MP |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| NFC | Yes |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Rețea locală | 5G |
| Memoria RAM | 8GB |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| Procesor | Octa-Core |
| Chipset | MediaTek Dimensity 7450X |
| Protecția display-ului | Gorilla Glass Victus |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Tehnologia display-ului | AMOLED |
| Rezolutia ecranului | 2640x1080 |
| Culoare | Green | Зелёный |
| Grad de protecție | IP48 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM, eSIM |
| Versiune sistem de operare | Android 16 |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Tip carcasă | Flip |
| Difuzor | Yes |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.