| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Grad de protecție | IP68 dust/water resistant |
| Culoare | Grey | Серый |
| Rezolutia ecranului | 1280 x 2772 |
| Tehnologia display-ului | AMOLED |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Protecția display-ului | Corning Gorilla Glass 7i |
| Chipset | Mediatek Dimensity 8400 Ultra |
| GPU | Mali-G720 MC7 |
| Memoria RAM | 12GB |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Bluetooth | 6.0 |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 50 MP, 12 MP |
| Cameră frontală | 32 MP |
| Lanterna LED | Yes |
| Difuzor | Yes |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tehnologie FastCharging | 67W |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Platformă software | Android |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Aspect imagine | 19.5:9 |
| Procesor | Octa-Core |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS, NavIC |
| USB | USB Type-C |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (under display, optical) |
| Conectori audio | USB Type-C |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.