| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Radio | FM radio |
| Tehnologie FastCharging | 10W |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 13 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Grad de protecție | IP69K |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Rezolutia ecranului | 1612 x 720 |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Aspect imagine | 20:9 |
| Chipset | Mediatek Helio G36 |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| Memoria RAM | 6GB |
| Slot Card de Memorie | microSDXC, Dedicated Slot |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| USB | Yes |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 24 MP |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Difuzor | Yes |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Senzori | Accelerometer, Proximity |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.