| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Încărcător fara fir | Yes |
| Tehnologie FastCharging | 45W |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass, Barometer |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (under display, ultrasonic) |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Stylus Pen | Yes |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Difuzor | Yes |
| Lanterna LED | Yes |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Tip carcasă | Titanium |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Formatul cartelei SIM | Dual-SIM |
| Grad de protecție | IP68 dust/water resistant |
| Culoare | Blue | Синий |
| Rezolutia ecranului | 3120x1440 |
| Tehnologia display-ului | Dynamic AMOLED 2X |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Aspect imagine | 19.5:9 |
| Protecția display-ului | Corning Gorilla Armor 2 |
| Chipset | Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Adreno 830 |
| Memoria RAM | 12GB |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB 3.2 |
| Max. Rezoluția camerei | 200 MP |
| Modulele camerei | 200 MP, 50 MP, 50 MP, 10 MP |
| Cameră frontală | 12 MP |
| Mod înregistrare/redare | 8K@24/30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps |
| Conectori audio | USB Type-C |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.