| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass, Barometer |
| Versiune sistem de operare | Android 16 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM, eSIM |
| Grad de protecție | IP48 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Rezolutia ecranului | 2520x1080 |
| Tehnologia display-ului | Foldable Dynamic AMOLED 2X |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Protecția display-ului | Scratch-resistant glass, oleophobic coating |
| Chipset | Exynos 2500 |
| Procesor | 10-core |
| GPU | Xclipse 950 |
| Memoria RAM | 12GB |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 12 MP |
| Cameră frontală | 10 MP |
| Mod înregistrare/redare | 4K@30/60fps, 1080p@60/240fps, 720p@960fps |
| Conectori audio | USB Type-C |
| Difuzor | Yes |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Încărcător fara fir | Yes |
| Tehnologie FastCharging | 25W |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Platformă software | Android |
| Tip carcasă | Flip |
| Tip Telefon | Smartphone |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.