| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 8 MP, 5 MP |
| Cameră frontală | 12 MP |
| Mod înregistrare/redare | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Lanterna LED | Yes |
| Difuzor | Yes |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tehnologie FastCharging | 45W |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass, Light sensor |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (under display, optical) |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| NFC | Yes |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Rețea locală | 5G |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 16 |
| Formatul cartelei SIM | Dual-SIM |
| Culoare | Green | Зелёный |
| Rezolutia ecranului | 2340x1080 |
| Tehnologia display-ului | Super AMOLED |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Aspect imagine | 19.5:9 |
| Protecția display-ului | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Procesor | Octa-Core |
| Memoria RAM | 6GB |
| Grad de protecție | IP67 dust/water resistant |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.