| Difuzor | Yes |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tehnologie FastCharging | 25W |
| Senzori | Accelerometer, Proximity, Light Sensor |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Radio | FM radio |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Lanterna LED | Yes |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Tip carcasă | Slate |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 14 |
| Formatul cartelei SIM | Dual-SIM |
| Culoare | Gold | Золотистый |
| Rezolutia ecranului | 1600x720 |
| Tehnologia display-ului | PLS LCD |
| Rata de reîmprospătare | 60 Hz |
| Aspect imagine | 20:9 |
| Chipset | Mediatek Helio G85 |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Mali-G52 MС2 |
| Memoria RAM | 4GB |
| Slot Card de Memorie | microSD |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.3 |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Modulele camerei | 50 MP, 2 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30/60fps |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.