| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
| Lanterna LED | Yes |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Difuzor | Yes |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Senzori | Accelerometer, Compass |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Radio | FM radio |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G |
| Slot Card de Memorie | microSDXC |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Tip carcasă | Slate |
| Platformă software | Android, HyperOS |
| Versiune sistem de operare | Android 15 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Grad de protecție | IP64 |
| Culoare | Green | Зелёный |
| Rezolutia ecranului | 1600x720 |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Rata de reîmprospătare | 120 Hz |
| Aspect imagine | 20:9 |
| Protecția display-ului | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Mediatek Helio G81 Ultra |
| Procesor | Octa-Core |
| Memoria RAM | 8GB |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.