| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| USB | USB Type-C |
| Max. Rezoluția camerei | 50 MP |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
| Lanterna LED | Yes |
| Conectori audio | USB Type-C |
| Difuzor | Yes |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tehnologie FastCharging | 33W |
| Senzori | Accelerometer, Compass |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| NFC | Yes |
| Bluetooth | 5.0 |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Platformă software | HyperOS |
| Versiune sistem de operare | Android 15, HyperOS 2 |
| Formatul cartelei SIM | Dual-SIM |
| Grad de protecție | IP64 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Rezolutia ecranului | 2340x1080 |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Rata de reîmprospătare | 144 Hz |
| Aspect imagine | 19.5:9 |
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Adreno 610 |
| Memoria RAM | 6GB |
| Slot Card de Memorie | microSD |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.